Paznokcie

Piękne dłonie, paznokcie?
Dla każdej z nas, to bardzo ważne elementy wyglądu, lepiej mieć je zadbane niż niechlujne…, bo schludny i elegancki wygląd dłoni i paznokci widoczny jest przy pierwszym spotkaniu a każdy wie, że to właśnie pierwsze wrażenie ma znaczenie.
Która z nas odważyłaby się pójść na randkę, pokazując swoje zaniedbane dłonie? No właśnie, więc spójrz już teraz jak możesz poprawić ich wygląd.

Manicure klasyczny

 • Co to takiego i jak ja to robię?
  Podstawą jest zadbanie o piękno skóry dłoni oraz polepszenie wyglądu paznokci.
  W pierwszej kolejności skracane są paznokcie i nadawany jest im odpowiedni kształt poprzez delikatne piłowanie. W kolejnym etapie następuje namoczenie dłoni oraz usunięcie zrogowaciałego naskórka poprzez użycie frezarki lub cążków. Manicure zawsze wykonuję z wyczuciem, aby nie naruszyć delikatnej warstwy okołopaznokciowej oraz żeby nie stworzyć zadziorów wokół paznokcia czy rys na płytce. Usuwam wszelkie zniekształcenia płytki paznokcia, nierówności oraz zanieczyszczenia. Na koniec zabiegu, paznokcie maluję wedle uznania klientki – odżywką lub wybranym kolorem lakieru, smarując oliwką w celu nawilżenia skórek i pięknie wyglądających paznokci.
  Warto spróbować i sprawdzić.

Manicure męski

 • Co to takiego i jak ja to robię?
  To męski odpowiednik manicure klasycznego.
  Na początku skracam, opiłowywuję i oczyszczam płytkę paznokciową. Skórki usuwane są za pomocą cążek lub frezarki. Manicure męski kończę wmasowaniem odżywczego kremu w skórę dłoni i paznokcie wyglądają zdrowo i schludnie.

Manicure hybrydowy

 • Co to takiego i jak ja to robię?
  To chyba najbadziej popularny trend w stylizacji paznokci, który od kilku lat cieszy się dużym powodzeniem.
  W przeciwieństwie do tradycyjnych lakierów, stosowane tu lakiero-żele utwardzam w lampie UV/LED. Gwarantuje to nieskazitelny blask, odporność na zarysowania i odpryskiwanie lakieru. Co ważne, po nałożeniu, technika ta nie wymaga długiego schnięcia jak w przypadku tradycyjnego lakieru. Połączenie lakieru i żelu gwarantuje dłuższy, 2-3 tygodniowy efekt pięknych paznokci.  Wykonywany przeze mnie zabieg manicure hybrydowego obejmuje opracowanie skórek przy pomocy frezarki, opiłowanie paznokci na pożądany kształt, nałożenie lakiero-żelu hybrydowego i utwardzenie a później nawilżenie dłoni.   
  Gwarantuję, że będziesz błyszczeć.    

Zdjęcie hybrydy

 • Co to takiego i jak ja to robię?
  Usuwam warstwę lakieru oraz bazę (lub część bazy) frezarką. Następnie przygotowuję płytkę paznokcia do ponownego malowania lakierem hybrydowym lub klasycznym, ewentualnie poleruję płytkę, opiłowuję paznokcie, wycinam zbędny naskórek i maluję paznokcie odżywką oraz nawilżam dłonie

Utwardzenie płytki

 • Co to takiego i jak ja to robię?
  W ramach zabiegu utwardzenia płytki paznokci, po zmatowieniu samej płytki i odtłuszczeniu, utwardzam ją poprzez nałożenie żelu, akrylożelu albo akrylu. 

Przedłużanie paznokci (żel, akrylożel z lakierem klasycznym lub hybrydowym)

 • Co to takiego i jak ja to robię?
  Przedłużam paznokcie zwiększając długość naturalnego paznokcia przez nałożenie na szablon żelu lub akrylożelu. Następnie nadaję odpowiedni kształt paznokciom. Stylizację kończę nakładając lakier klasyczny lub hybrydowy. 

Uzupełnienie żelem, akrylożelem

 • Co to takiego i jak ja to robię?
  Zabieg rozpoczynam opiłowaniem obecnej stylizacji. W dalszej kolejności przygotowuję płytkę paznokcia pod warstwę utwardzającą i nakładam żel lub akrylożel. 

Naprawa jednego paznokcia 

 • Co to takiego i jak ja to robię?
  Naprawiam uszkodzoną warstwę lakieru lub warstwę utwardzającą płytkę paznokcia.

Zdjęcie żelu, akrylożelu

 • Co to takiego i jak ja to robię?
  Zabieg polega na spiłowaniu warstwy utwardzającej płytkę za pomocą frezarki i pilnika. 

Zdobienie paznokci

 • Co to takiego i jak ja to robię?
  Zabieg wykonuję na paznokciach naturalnych, sztucznych (tipsach) i paznokciach wzmocnionych żelem, akrylem lub lakierem hybrydowym. Używam folii, pyłków, cekinów, lakierów, brokatów, biżuterii do paznokci. Dzięki temu tworzę oryginalne wzory i kształty, zapewniające paznokciom i dłoniom wyjątkowy wygląd. Sprawdź to sama.

Manicure konstrukcyjny NOWOŚĆ

 • Co to takiego i jak ja to robię?
  To rodzaj żelowego french manicure, w którym używam żelu lub akrylożelu w beżowym lub pudroworóżowym kolorze, przedłużając i utwardzając paznokcie w lampie UV lub LED, a następnie dobudowuję wolny brzeg (końcówkę) w wybranym przez Ciebie kolorze.
  French konstrukcyjny po latach znowu staje się modny.
  Taki manicure jest niezwykle trwały i można na nim wykonać sporo różnych stylizacji. Możliwe jest wykonanie kilku paznokci ozdobnych lub całego kompletu.

Parafina

 • Co to takiego i jak ja to robię?
  Dzięki zanurzeniu dłoni w ciepłej parafinie, otwierają się pory skórne, zapewnia to lepsze wchłanianie składników z innych używanych preparatów.
  Przed zastosowaniem parafiny wykonuję peeling oraz nakładam maskę nawilżającą i odżywczą. Zabieg może być wykonywany jako oddzielny albo w połączeniu z manicurem klasycznym lub hybrydowym. Zabieg proponuję szczególnie przy szorstkiej skórze dłoni.

Kolagenowe nawilżenie dłoni 

 • Co to takiego i jak ja to robię?
  Zabieg polega na wykonaniu peelingu na dłoniach, kosmetykami firmy S’OUVRE, wmasowaniu kolagenu Graphite oraz na zakończenie nałożeniu kremu kolagenowego.
  Wysoka zawartość naturalnego kolagenu wzmacnia skórę i utwardza paznokcie, czyniąc je mniej podatnymi na rozdwajanie się a ekstrakt z aloesu koi drobne skaleczenia i uszkodzenia oraz reakcje alergiczne, podczas gdy drobinki peelingujące wygładzają chropowate skórki oraz zrogowacenia przy paznokciach.
  Zobacz jak gładkie dłonie, bez przebarwień i niedoskonałości staną się Twoją wizytówką już po pierwszym zabiegu.

Pedicure klasyczny

 • Co to takiego i jak ja to robię?
  Znany, tradycyjny zabieg kosmetyczny mający na celu nadanie estetycznego wyglądu stopom poprzez utrzymanie odpowiedniej higieny, stylizację paznokci oraz wygładzenie skóry stóp.
  Zaczynam od kąpieli stóp w ciepłej wodzie z zawartością soli kosmetycznej bogatej w składniki odżywcze. Następnie wykonuję opracowywanie płytek paznokciowych, polegające na skróceniu i oczyszczeniu paznokci, nadaniu im odpowiedniego kształtu oraz usunięciu skórek. Kolejną czynność stanowi wygładzenie zrogowaciałej skóry za pomocą specjalistycznej frezarki. W dalszej kolejności masuję stopy z użyciem kremu, odpowiednio dobranego. Na koniec, jeśli masz takie życzenie, maluję paznokcie odżywką lub lakierem klasycznym.

Pedicure męski

 • Co to takiego i jak ja to robię?
  Tradycyjny pedicure klasyczny dla panów. Przeprowadzam pedicure męski identycznie jak klasyczny.

Pedicure – same paznokcie

 • Co to takiego i jak ja to robię?
  Przy tym zabiegu zajmuję się tylko paznokciami. Usuwam naskórek wokół paznokci i wygładzam płytkę. W zależności od potrzeb wykonuję hybrydę, lakier klasyczny lub odżywkę. Na koniec nakładam oliwkę.   

Pedicure – tylko zdjęcie hybrydy

 • Co to takiego i jak ja to robię?
  Usuwam warstwę lakieru i bazę (lub część bazy) frezarką, następnie wykonuję ponownie hybrydę lub poleruję płytkę, opiłowując paznokcie i wycinam zbędny naskórek z dłoni. Potem maluję lakierem klasycznym bądź odżywką oraz wcieram oliwkę w dłonie.

Pedicure hybrydowy

 • Co to takiego i jak ja to robię?
  Zabieg przeprowadzam identycznie jak pedicure klasyczny.
  Zalecam poddawanie się zabiegowi pedicure średnio raz w miesiącu, aby utrzymać piękny efekt zadbanych stóp.

Kolagenowe nawilżenie stóp NOWOŚĆ

 • Co to takiego i jak ja to robię?
  Oczyszczam stopy ze zrogowaciałego naskórka dzięki peelingowi kolagenowemu, następnie wmasowuję żel kolagen Graphite, a na zakończenie nakładam naprawczy krem do stóp.
  Trio produktowe z serii kolagenowej S’OUVRE posiadające wysoką zawartość kolagenu oraz mocznika, zmiękcza stwardniałe i zrogowaciałe miejsca, pozwalając na łatwiejsze usunięcie takich zmian. D-pantentol i Cobiostab 400 ograniczają rozwój bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnego zapachu stóp. Koją również wszelkie stany zapalne i odczyny alergiczne, to niezwykłe nawilżenie możesz sobie zapewnić już dziś. 

Henna brwi i rzęs                                                                 

Zabieg polegający na koloryzacji brwi lub rzęs poprzez nałożenie henny, która zostaje zmyta wodą. Kolor dobieram indywidualnie do cery.

Regulacja brwi

Zabieg polega na usunięciu zbędnego owłosienia ciepłym woskiem lub pęsetą oraz nadaniu odpowiedniego kształtu brwiom. 

Wąsik – wosk                                           

Drewnianą szpatułką nakładam ciepły wosk w okolice ust a następnie przykładam plaster, który po chwili zrywam. Po zabiegu nakładam łagodzącą piankę.

   

Zadbam o higienę, komfort oraz Twoje, dobre samopoczucie. Swoją pracę wykonuję z najwyższą starannością i przy użyciu renomowanych produktów. Twój nastrój jest dla mnie najważniejszy!

Zapraszam!

Justyna manicurzystka